Ny barneplate!
WENCHE MYHRE MED NY BARNEPLATE!
Du og jeg og vi to! - en plate med fengende rytmer og sprudlende humør
"Jeg har i mange år blitt oppfordret til å gi ut en ny barneplate. Det har jeg ikke gjort siden jeg ga ut Margrethe Munthes barnesanger på 70-tallet, så nå var det tydeligvis på høy tid. Vi har lagt stor vekt på kvalitet og har fått med oss topp musikere på laget," sier Wenche Myhre.
Sammen med produsent Gaute Storaas har Wenche kommet frem til et morsomt resultat med et knippe uforglemmelige "Evergreens" for hele familien.
"Dyrene i Afrika er veldig betegnende for platen, derfor har vi laget den i flere versjoner. I tillegg til originalen i salsatakt, kan du synge til karaokeversjonen eller danse til en frekk remiks. Vi har også laget nye, spreke versjoner av mine gamle landeplager "66" og "Du og jeg og vi to". Her blir det party for hele familien! Sett på platen og ha det gøy en stund med sang og dans", sier Wenche.
Hør lydklipp fra "Du og jeg og vi to!"
Tips en venn om denne artikkelen
|